» من نمی توانم استوری اینستاگرام را به اشتراک بگذارم، مشکل چیست؟

مشکلی که من نمی توانم استوری های اینستاگرام را به اشتراک بگذارم معمولاً پس از به روزرسانی اتفاق می افتد ، اما ممکن است به دلایل زیادی مشکل عدم به اشتراک گذاری استوری در اینستاگرام وجود داشته باشد. وقتی داستان قابل اشتراک نباشد ، دلایل آن ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال ، عدم اتصال فعال به اینترنت فقط یکی از این دلایل است. دلیل اصلی عدم امکان به اشتراک گذاشتن داستان این است که اتصال اینترنت شما از بین رفته یا از بین رفته است. شما همچنین میتوانید با تبلیغات پاپ آپ اینستاگرام تجارت خود را گسترش دهید.


مشکل عدم توانایی اشتراک داستان ها معمولاً خود را نشان می دهد زیرا دوربین روی صفحه سیاه باقی می ماند و نمی توان داستان را بارگیری کرد یا بارگذاری کرد. در این صورت ، ممکن است به دلایل مختلف داستان نتواند فیلم برداری یا بارگذاری کند. اگر صفحه سیاه باقی بماند ، روش های زیر را می توان امتحان کرد. حل داستانهای اینستاگرام که از این طریق شکست می خورند نیز بسیار آسان است.


یکی از مشکلاتی که به خصوص هنگام بارگذاری فیلم ها بوجود می آید این است که داستان ساعت ها بارگیری نمی شود ، که معمولاً به دلیل اتصال ضعیف اینترنت یا فیلم طولانی ایجاد می شود. کسانی که می گویند چگونه به اشتراک بگذارند می توانند روش های زیر را امتحان کنند. (پشتیبانی اینستاگرام)


چگونه می توان مشکل عدم اشتراک داستان ها را در اینستاگرام حل کرد؟

مشکلات مربوط به اینترنت

مشکل من نمی توانم استوری اینستاگرام را به اشتراک بگذارم به دلایل مختلف قابل تجربه است. ابتدایی ترین آنها این است که اتصال اینترنت کافی نیست یا قطع شده است. در چنین موقعیت های مرتبط با اینترنت ، اشتراک داستان نمی تواند انجام شود. وقتی اتصال اینترنت با کیفیت بالا ارائه شود مشکلی پیش نخواهد آمد. به نظر می رسد اتصال به اینترنت وجود دارد ، اما اگر داستان بارگیری نمی شود یا اینستاگرام به طور کلی بارگیری نمی شود ، مشکل ممکن است خطایی باشد که مربوط به نسخه برنامه است ، نه اینترنت.تضاد در تنظیمات تاریخ و زمان

برای حل مشکل ، مهم است که قبل از اشتراک داستان ، تنظیمات تاریخ و زمان را بررسی کنید. در صورت عدم تطابق تاریخ و زمان ، این تنظیمات به راحتی در تنظیمات تلفن های هوشمند و تبلت ها طبیعی می شوند. به این ترتیب می توان مشكلات تجربه شده هنگام اشتراك یك داستان را برطرف كرد.


عدم تطابق تاریخ و زمان همچنین می تواند باعث شود حساب شما غیر ایمن تلقی شود و توسط الگوریتم ها به عنوان یک پروفایل مشکوک تلقی شود.


نسخه قدیمی برنامه ، به روز نشده است

اگر نسخه برنامه قدیمی است ، با به روزرسانی به راحتی می توانید نسخه جدید را بدست آورید. برنامه های باقیمانده در نسخه قدیمی معمولاً این خطا را ایجاد می کنند. هنگامی که به روزرسانی انجام می شود ، این مشکل اضافه کردن داستان ها کاملاً برطرف می شود.


اگرچه این مشکل در برخی از تلفن های هوشمند و رایانه های لوحی که به روز نشده اند رخ نمی دهد ، ممکن است به ندرت خود را نشان دهد ، اما استفاده از جدیدترین نسخه برنامه همیشه بهترین راه حل برای آگاهی از نوآوری ها یا استفاده کامل از ویژگی های برنامه است .


برنامه را حذف کرده و دوباره نصب کنید

مشکلات اضافه کردن داستان که ممکن است بسته به نسخه برنامه رخ دهد ، می تواند با حذف و نصب مجدد برنامه برطرف شود. برای از بین بردن مشکلات ناشی از نسخه ، کافی است که به روز بودن نسخه برنامه را بررسی کنید و آیا نسخه ای با مشکل روبرو هستید. به طور کلی ، وقتی این خطا در نسخه های فعلی داده می شود ، در اسرع وقت این خطا اصلاح می شود ، اما وقتی برنامه حذف و دوباره نصب می شود ، می توان متوجه شد که مشکلی در دستگاه وجود دارد.


برای رفع این مشکلات مربوط به نسخه ، نرم افزار باید به روز باشد. در غیر این صورت دستیابی به راه حل مورد نظر امکان پذیر نخواهد بود. به همین دلیل ، باید مطمئن شوید که دستگاه شما به روز است و برنامه شما آخرین نسخه است.


ورود مجدد به برنامه Instagram

این نیز یکی از راه حل هایی است که برای ترک برنامه یا حساب کاربری و ورود دوباره به اینستاگرام استفاده می شود. از این طریق می توان به راحتی داستان اضافه کرد. اینستاگرام که می تواند در نتیجه برخی خطاهای نرم افزاری این خطا را ایجاد کند ، در مدت زمان کوتاهی بهبود می یابد.


نمی توانم استوری اینستاگرام را به اشتراک بگذارم | راه حل

در جستجوهای انجام شده از طریق Google افزایش قابل توجهی وجود دارد که نمی توانم استوری های اینستاگرام را به اشتراک بگذارم. کاربران اینستاگرام نمی توانند گاه به گاه استوری ها را به اشتراک بگذارند و به دنبال راه حلی برای این مشکل هستند. پس چرا کاربران نمی توانند استوری ها را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند؟ در اینجا راه حل های ممکن است ...

اگر در به اشتراک گذاشتن استوری ها در اینستاگرام مشکلی دارید ، می توانید با رعایت چندین روش از شر این مشکل خلاص شوید. اول از همه ، اگر فیلم هایی با وضوح بالا از گالری خود می گیرید و سعی می کنید آنها را به صورت استوری در اینستاگرام به اشتراک بگذارید ، برنامه شما را پرتاب می کند و خود بسته می شود. به همین دلیل می توانید با کاهش وضوح فیلم هایی که می گیرید از شر این مشکل خلاص شوید.


از طرف دیگر ، با کسانی روبرو می شویم که به دلیل مشکلات ناشی از اتصال به اینترنت ، نمی توانند استوری در اینستاگرام به اشتراک بگذارند. در چنین شرایطی ، اتصال اینترنت تلفن خود را بررسی کنید ؛ اگر مشکلی در اتصال وجود ندارد ، می توانید تلفن را به حالت هواپیما تغییر داده و دوباره خاموش کنید. شما همچنین میتوانید برای تبلیغات اینستاگرام از وبسایت نمادین استفاده کنید.


همچنین ممکن است یک مشکل کلی در اینستاگرام وجود داشته باشد. به همین دلیل ، مفید است که از دوستان خود بپرسید که آیا آنها مشکلی مشابه دارند؟


منبع:

https://adsmember.com/buy-facebook-friends/

فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب


  ساخت وبلاگ تبلیغاتی   |   نمایندگی پکیج بوتان شیراز   |   آشپزخانه صنعتی   |   روانشناس ایرانی در لندن  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


نمایندگی پکیج بوتان در شیراز - 09177148335 نمایندگی پکیج بوتان در شیراز - 09177148335 مشاهده